top of page

סיפורי הצלחה

הדס דרכלי

מייסדת, מותג מיטיב

כשהגעתי לאנה, חיפשתי קופירייטרית שתדע לשווק בצורה לא פושית וחודרנית, ותתן דגש על השיווק האורגני. במהלך כמה חודשים של עבודה משותפת, הצלחנו לשפר הרבה מדדים: התנועה האורגנית בבלוג גדלה פי 3, רשימת התפוצה גדלה פי 2, הצלחתי למכור כמה מחזורים של הקורס שלי דרך דף המכירה שאנה כתבה לי. (כל זה באופן אורגני לגמרי ובלי פרסום ממומן.)

אהבתי שיש לשתינו ערכים משותפים. לאנה חשובים המשמעות והיכולת להיטיב. היא כותבת מדהים וכיף לעבוד איתה.

איליה מיטין

מייסד, CompuMIT

אני יודע שכישורי הכתיבה השיווקית שלי לא מספקים, חיפשתי מישהו שיוכל להשלים אותי. לכן, שכרתי את אנה כדי שתכתוב את דפי המכירה שלנו. אהבתי בתהליך שלנו את הסדר והמיקוד, היכולת לשאול את השאלות הנכונות, והמוכנות לעמוד בזמנים. אחרי שהדפים באוויר, אני יכול לומר שקיבלתי הרבה יותר ביטחון בנוכחות הדיגיטלית שלי, ללקוחות יש יותר בהירות לגבי ההצעות שלנו, ואנחנו מקבלים יותר פניות!

מי שמתלבט אם לעבוד עם אנה – אין מה לבזבז זמן בחיפושים, מצאתם את האדם הנכון! מקווה שנחזור לעבוד יחד בקרוב.

אודי ברון

מנכ"ל, ליבאטיפ

לפני העבודה המשותפת, המיקרו קופי שלנו היה טכני וחסר אישיות. עברנו עם אנה תהליך של איפיון שפה, לאחר מכן אנה כתבה את הקופי והמיקרו קופי לכל הממשק של האפליקציה, למיילים, נוטיפיקציות, חנות האפליקציות ועוד.

אנה היא יסודית, תמיד עומדת בזמנים, ומבינה לעומק את הצרכים שלנו. הקופי החדש שדרג לנו את האפליקציה: היא מותאמת הרבה יותר לקהילה שלנו, ונותנת למשתמשים חוויה טובה יותר. יצאתי מהתהליך המשותף עם תחושה טובה והרבה ביטחון. יש על מי לסמוך, תודה!

משפחת תל אורן

עסק לסיורים ביוון
דף הנחיתה שאנה כתבה לנו הביא לנו תוצאות טובות יותר ממה שדמיינו! היינו כל כך עמוסים שהחלטנו שלא לעשות קידום ממומן בחודשים הראשונים. הצלחנו להוציא לפועל עשרות סיורים, בקבוצות של עד 20 משתתפים בכל סיור. הדף מדורג בביטויים רלוונטים בגוגל מבלי שעשינו "עבודה קשה" בקידום SEO. והוא גם מייצר מאות כניסות אורגניות בחודש רק מרשתות חברתיות ומטיילים מרוצים שמעבירים את הדף ביניהם. אנחנו ממשיכים להתפתח ופותחים סיורים ליעדים חדשים. תודה!

רפי טל

מייסד, החברותא

מצאתי כותבת שהיא סוג של שותפה. מישהי שבאמת מתעניינת ואכפת לה מהתחום שלי. הצלחנו לייצר מרחב יצירתי שבו אנה יודעת להאיר ולהעיר מהתובנות שלה ולא רק לכתוב. אנה היא אינטליגנטית, מאוד טובה במה שהיא עושה, נהנתי מאוד לעבוד איתה.

האתר שכתבנו הוא אבן דרך משמעותית בקידום המשימה של החברותא. הוא מאפשר לנו להנגיש את הרעיונות והעשייה לקהלים רלוונטים והשותפים שלנו. בקרוב גם נתרגם אותו לאנגלית כדי להגיע איתו לקהלים נוספים.

יואב לביא וחיים ממן

שותפים, וירטואל הולסיילינג ישראל
כבר מההתחלה כל האונבורדינג היה מאוד מסודר ומקצועי. היה חשוב לך להכיר אותנו ולהבין לעומק מה אנחנו עושים. עשית מחקר רציני כדי לוודא שהקופי ידבר אותנו בשפה שלנו. את יודעת לקבל פידבק, להיות גמישה ולהתאים את עצמך לצרכים שלנו. כיף לעבוד איתך, אפשר לעשות קצת צחוקים בשיחות ולא רק להיות במוד עבודה רציני כל הזמן. מה שנקרא, את עוברת את "מבחן הבירה".
זה נשמע מובן מאליו אבל זה לא מובן מאליו - את מאוד מעורבת ואכפת לך שזה יצליח. זה משהו שמלווה אותך מאוד בעבודה ובנתינה שלך.
אנחנו רואים שיפור ועלייה במדדים מדי חודש. אחוזי הפתיחה שלנו גבוהים מהממוצע בתעשייה, והמיילים עם הביצועים הטובים ביותר מגיעים גם ל40-50% פתיחה. רשימת התפוצה גם עוזרת לנו לייצר הרבה יותר פגישות יעוץ/מכירה.
לכל מי שרוצה עבודה מקצועית, שמותאמת לשפה ולסגנון שלו - אנחנו חותמים על אנה.

שרה צרפתי כהן

מנכ"ל, S+ Digital

אנה מקצוענית, עומדת בזמנים, ומגדילה ראש כדי לוודא שהיא מובנת. היא לא "זורקת", מאוד אכפת לה מההצלחה של כל פרוייקט. העבודה של אנה עוזרת ללקוחות שלנו להעביר את המסרים שלהם בצורה פשוטה ונגישה לקהל. זה מאפשר לנו לקחת עוד פרוייקטים של קופי ולדעת שנעמוד בהם בהצלחה.

אני חותמת על אנה וממליצה ללכת עליה בכל הכוח!

סהר סולומון

מייסד, ACE
האתר הקודם שהיה לנו לא המיר בכלל, ובזבז תקציב פרסום. החלטנו לבנות אתר חדש, ופנינו לאנה עבור הקופי. אחרי שהשקנו את האתר החדש קיבלנו תוצאות הרבה יותר טובות: מאתר שלא המיר התחלנו לקבל עשרות לידים בחודש. (עבור עסקאות ריטיינר גדולות). אנחנו מאמינים שהתוכן היה גורם משמעותי בהצלחה הזו.
אנה קשובה לדעות שונות, ולאנשי המקצוע השונים שליוו אותנו בתהליך. היא יודעת להיות דינאמית ולהתאים את עצמה ללקוח. היא עומדת בזמנים, ונעים לעבוד ולשוחח איתה. שלחתי אליה הפניות ואנחנו מתחילים בקרוב פרוייקט נוסף ביחד. תודה!

סיפורי הצלחה

bottom of page